ضرورت جذب جوانان و نوجوانان به مساجد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سید محمود حسینی صبح سه شنبه در همایش اهمیت تفسیر قرآن در بیانیه گام دوم انقلاب که با همکاری ستاد تفسیر استان و اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، گفت: برنامه‌های مختلف باید در مساجد برگزار شود تا زمینه جذب حداکثری مردم و به خصوص جوانان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سید محمود حسینی صبح سه شنبه در همایش اهمیت تفسیر قرآن در بیانیه گام دوم انقلاب که با همکاری ستاد تفسیر استان و اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، گفت: برنامه‌های مختلف باید در مساجد برگزار شود تا زمینه جذب حداکثری مردم و به خصوص جوانان در مساجد فراهم شود.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه روحانیون محور مساجد هستند، گفت: تفسیر قرآن باید توسط روحانیون و افرادی که سواد حوزوی دارند انجام شود.

حسینی با تاکید بر اینکه جلسات قرآنی نیز باید در مساجد برگزار شود، افزود: هیأت‌های مذهبی نیز باید در مساجد برنامه‌های خود را برگزار کنند.

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت تفسیر قرآن و عمل به دستورات قرآنی گفت: تفسیر قرآن در بیانیه گام دوم انقلاب نیز یکی از ملزومات دیگر است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

منبع : مهر نیوز