طارمی بازهم به باشگاه اسپورتینگ کنایه زد!

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال با یک گل اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و فینالیست شد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو هرچند در این بازی گلزنی نکرد اما تقابل او با اسپورتینگ به دلیل اتفاقات هفته اخیر حساسیت خاص خودش […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال با یک گل اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و فینالیست شد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو هرچند در این بازی گلزنی نکرد اما تقابل او با اسپورتینگ به دلیل اتفاقات هفته اخیر حساسیت خاص خودش را داشت.
طارمی بعد از انتشار مقاله ای در سایت باشگاه اسپورتینگ مورد حملات شدید و تندی از سوی رقیب دیرینه پورتو قرار گرفت و خیلی ها منتظر بودند تا ببینند در دیدار با اسپورتینگ، چه کار خواهد کرد.
طارمی چند روز پیش و بعد از هت تریک برای پورتو مقابل پورتیموننزه، انگشتش را به نشانه سکوت روی بینی خود گذاشت و با علامت «هیس» به اقدام باشگاه اسپورتینگ کنایه زد و به استقبال دیدار با این تیم رفت.
این مهاجم ایران هرچند شب گذشته در دیدار مستقیم با اسپورتینگ موفق به گلزنی نشد اما ۸۸ دقیقه در زمین حضور داشت.
او امروز با انتشار پیامی در اینستاگرام و توییتر، به هواداران پورتو «صبح بخیر» گفت اما در پایان پیام خود از ایموجی «هیس» استفاده کرد تا بازهم به اسپورتینگ بابت ناکامی اش کنایه بزند.
در تصاویر منتشر شده از طارمی هم جشن بازیکنان پورتو در رختکن بعد از صعود به فینال دیده می شود.