طرح ساماندهی ورودی شرقی گرگان شتاب بیشتری بگیرد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ناصر گرزین عصر شنبه در نطق پیش از دستور خود در جلسه شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: شورای ششم باید دو چشم انداز، تکمیل پروژه های در حال ساخت و تمرکز بر روی جذب سرمایه گذار و اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری در شهر را پیش رو داشته باشد. عضو شورای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ناصر گرزین عصر شنبه در نطق پیش از دستور خود در جلسه شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: شورای ششم باید دو چشم انداز، تکمیل پروژه های در حال ساخت و تمرکز بر روی جذب سرمایه گذار و اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری در شهر را پیش رو داشته باشد.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان افزود: مجتمع گردشگری هزارپیچ از لحاظ جانمایی و نوع پروژه در کشور خاص بوده و باید تلاش کنیم آن را تکمیل کنیم.
وی بیان کرد: شهری پویا و موفق است که از مشارکت‌های مردمی و سرمایه‌گذاران استفاده کند و پروژه بازار موزه هفت شهر هم از نوع سرمایه گذاری بوده که تنها آورده شهرداری زمین و پول پروانه بود.
گرزین به پارک چهار هکتاری جهاد کشاورزی و اضافه شدن آن به فضای سبز گرگان اشاره کرد و گفت: در ساخت هتل ناهارخوران هم توفیق چندانی نداشتیم و باید آن را تکمیل کرده تا از این طریق درآمد پایدار برای شهر ایجاد شود.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان اضافه کرد: ورودی شرقی گرگان هم باید تا سال دوم شورا به سرانجام برسد زیرا زیبنده و مناسب شهر نیست.
بازگشایی بلوار نیایش، خارج کردن کمربندی از داخل شهر، تعیین تکلیف رستوران میدان بسیج، ادامه فعالیت در بافت تاریخی گرگان و احیای آن و توجه به شهر الکترونیک از جمله مسائلی بود که گرزین به آن اشاره کرد.
منبع : مهر نیوز