طرح «پاکبانان محرم» در ارومیه اجرا می شود

هادی بصاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: این یک طرح اجتماعی و فرهنگی است که طی سه سال گذشته به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه برگزار شد و نتایج مثبت زیادی را داشته است. وی افزود: این اقدام فرهنگی در راستای پاک‌سازی مسیر عزاداران حسینی، حرکتی ارزشمند و قابل تقدیر است […]

هادی بصاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: این یک طرح اجتماعی و فرهنگی است که طی سه سال گذشته به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه برگزار شد و نتایج مثبت زیادی را داشته است.
وی افزود: این اقدام فرهنگی در راستای پاک‌سازی مسیر عزاداران حسینی، حرکتی ارزشمند و قابل تقدیر است که با همکاری و حمایت مردم برای چندین سال متوالی انجام شده است.
بصاری عنوان کرد: در این روزهای معنوی از تمام شهروندان ارومیه درخواست می‌شود که حواسشان بیشتر به پاک‌بانان شهرمان باشد و در پاک نگهداشتن شهر یاریگر ما باشند.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: شهروندان از انداختن ماسک و ریختن لیوان‌ها و ظروف یک بار مصرف در سطح معابر شهری برای داشتن شهری پاکیزه اجتناب کنند و این را به خاطر داشته باشیم پاک‌بانان شهرمان این روزها علاوه بر انجام وظایف روزانه خود در بین هیئت‌های عزاداری نیز فعالیت می‌کنند.

منبع : مهر نیوز