طغیان رودخانه‌ها در ۲ شهر لرستان/ راه ارتباطی ۴۰ روستا قطع شد

مهدی پازوکی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره وقوع بارش شدید باران در لرستان، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارندگی خوب، پربار و شدیدی در استان هستیم. وی عنوان کرد: شهرستان‌های پلدختر و معمولان بیشترین بارندگی‌ها را داشته‌اند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با اشاره به طغیانی شدن رودخانه‌ها، آب‌گرفتگی معابر و […]

مهدی پازوکی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره وقوع بارش شدید باران در لرستان، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارندگی خوب، پربار و شدیدی در استان هستیم.
وی عنوان کرد: شهرستان‌های پلدختر و معمولان بیشترین بارندگی‌ها را داشته‌اند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با اشاره به طغیانی شدن رودخانه‌ها، آب‌گرفتگی معابر و لغزنده شدن سطح جاده‌ها در این دو شهرستان، افزود: مدارس نوبت عصر ابتدایی در شهرستان پلدختر نیز تعطیل شدند.
پازوکی، ادامه داد: دو دستگاه پل در منطقه «چول هول» و «بن لار» شهرستان معمولان که به شکل موقت از سال ۹۸ ایجاد شده بودند در جریان این بارش‌ها دوباره تخریب شدند و راه ارتباطی تقریباً ۴۰ روستا در شهرستان معمولان قطع شد.
وی با بیان اینکه هفت ماشین در راه مانده بودند که عملیات امداد و نجات برای آنها توسط هلال‌احمر انجام شد، تصریح کرد: در سایر نقاط استان فعلاً مشکل خاصی نداریم.

منبع : مهر نیوز