طلاب در عرصه های علمی و عملی سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند

حجت الاسلام محمدهادی رحیمی‌صادق، در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تسلیت عروج ملکوتی سردار جهان اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار سلیمانی منحصر به فرد بود. مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران با اشاره به اینکه سردار سلیمانی جمع همه فضائل و ویژگی‌های رزمندگان و شهدای عزیز بود، ادامه داد: سردار سلیمانی […]

حجت الاسلام محمدهادی رحیمی‌صادق، در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تسلیت عروج ملکوتی سردار جهان اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار سلیمانی منحصر به فرد بود.
مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران با اشاره به اینکه سردار سلیمانی جمع همه فضائل و ویژگی‌های رزمندگان و شهدای عزیز بود، ادامه داد: سردار سلیمانی اسطوره خلوص و معنویت و آیینه مجاهدت در راه خدا بود.
حجت الاسلام رحیمی صادق به ابرهای اشکبار چشمان نافذ سردار آسمانی در فراق یاران و همرزمانش اشاره کرد و ادامه داد: آن چیزی که چهره نورانی ایشان را به خورشیدی درخشان تبدیل کرده بود ولایتمداری این سرباز ولایت بود.
وی افزود: سردار جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی معتقد بود هر آنچه رهبر انقلاب بیان می‌فرمایند کلام الهی و امام زمان (عج) است بنابراین ولایتمداری ویژگی خاصی بود که شخصیت سردار شهید را بسیار مطرح کرد.
مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران دلسوزی و مردم داری را یکی دیگر از ویژگی‌های شخصیتی این بزرگ مرد برشمرد و گفت: با همه سختی‌ها و گرفتاری‌هایی که سردار سلیمانی در جبهه مقاومت داشت اما زمانی که حادثه سیل خوزستان پیش آمد ایشان بدون هیچ تکلفی با همان لباس‌هایش وارد آب شد و با دلداری مردم سیل زده به همدردی با آنان پرداخت.
حجت الاسلام رحیمی صادق هوشمندی و طراحی سردار در مواجهه با دشمنان را از دیگر ویژگی‌ها بیان کرد و ادامه داد: سردار سلیمانی نه تنها یک فرمانده جنگی بلکه یک سیاستمدار و استراتژیست بود.
وی با تاکید بر اینکه طلاب در عرصه‌های علمی و عملی شهید سردار سلیمانی را الگو و سرمشق خود قرار دهند، اظهار داشت: سردار سلیمانی می‌فرمود هر کسی که آرزوی شهادت دارد باید در همین زندگی دنیایی شهید شود و شهید شدن با رفتار و حضور در صحنه تلاش و دلسوزی برای مردم محقق می‌شود.