طوفان الاقصی ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام میثم فیاضی صبح شنبه در تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه اظهار کرد: طوفان الاقصی، ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد و هیمنه این رژیم را شکست چرا که اسرائیل ادعا داشت که چهارمین قدرت برتر نظامی دنیا است اما در مقابل […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام میثم فیاضی صبح شنبه در تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه اظهار کرد: طوفان الاقصی، ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد و هیمنه این رژیم را شکست چرا که اسرائیل ادعا داشت که چهارمین قدرت برتر نظامی دنیا است اما در مقابل یک گروه شبه نظامی حرفی برای گفتن نداشت.
وی با اشاره به اینکه طبق آیات قرآن، هرکس صدای مظلومی را بشنود ولی جواب ندهد مسلمان نیست، تصریح کرد: خداوند بارها در قرآن کریم فرموده آینده از آن انسان‌های برحق است.
نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی ۷۵ سال است که جنایت می‌کند و اگر امروز حماس، قهرمانانه در مقابل این رژیم سفاک ایستاده به این دلیل است که به نصرت الهی ایمان دارد و می‌داند که حق بر باطل پیروز است.
وی با اشاره به اینکه حقوق بشر و آزادی که کودک کشی را آزادی می‌دانند مایه ننگ است، یادآور شد: مدعیان حقوق بشر و سازمان‌های بین المللی در مقابل کودک کشی و جنایت‌های اسرائیل سکوت کرده‌اند و نشان دادند عملکردشان در دنیا بر مبنای معیارهای دوگانه است و با توجه به منافع آمریکا و اسرائیل حرکت می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان خاطر نشان کرد: حادثه غزه موجب شد ملت‌های جهان بیدار شوند و نوعی بیداری جدید را دنیا ایجاد کرد و اکنون رژیم صهیونیستی منفورترین دولت در دنیا است.
وی با اشاره به جلسه بی نتیجه سران کشورهای اسلامی در ریاض افزود: باید به حال برخی کشورهای اسلامی که در مقابل این جنایت‌ها سکوت کرده و گاهاً به رژیم صهیونیستی کمک هم می‌کنند، تأسف خورد.
نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اکنون غزه زیر آوار نیست بلکه شرافت بشریت و حقوق بین الملل در زیر آوار هستند و نابود شده‌اند.
حجت الاسلام فیاضی ادامه داد: جنگ غزه نشان داد کسانی که می‌گفتند عصر گفتمان است نه عصر موشک، اشتباه می‌کردند چرا که پایدارترین مؤلفه برای هر کشور مؤلفه قدرت است و برای ایستادگی در مقابل دشمن باید امنیت پایدار داشته باشیم.
همزمان با سراسر استان آذربایجان غربی این تجمع باشکوه صبح شنبه ۲۷ آبان ماه در پی محکومیت کشتار ددمنشانه مردم غزه توسط رژیم غاصب صهیونیستی در ارومیه با حضور پرشور مردم ولایی و غیور ارومیه برگزار شد.

منبع : مهر نیوز