ظرفیت تولید ایران خودرو کرمانشاه افزایش می‌یابد

به گزارش سردبیر پرس، طی جلسه‌ای که روز سه شنبه در دفتر عبدالرضا مصری نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و با حضور محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه و علیمردان عظیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو کشور برگزار شد، اجرای فاز دوم و طرح کامل مصوبه سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی با هدف جذب بیشتر منابع و […]

به گزارش سردبیر پرس، طی جلسه‌ای که روز سه شنبه در دفتر عبدالرضا مصری نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و با حضور محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه و علیمردان عظیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو کشور برگزار شد، اجرای فاز دوم و طرح کامل مصوبه سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی با هدف جذب بیشتر منابع و توسعه محصولات ایران خودرو کرمانشاه پیگیری شد.
در این جلسه به منظور تسهیل و تسریع در رونق شرکت ایران خودرو کرمانشاه تفاهم نامه‌ای سه بندی به امضای حاضران رسید که در مهمترین محور آن، شرکت ایران خودرو متعهد به تخصیص یک نمونه خودرو مونتاژی به منظور افزایش ظرفیت و تحقق کامل مصوبه سفر مقام معظم رهبری در سایت کرمانشاه شد.
همچنین در این جلسه توافق شد که استان کرمانشاه نسبت به تأمین تسهیلات و واگذاری زمین و اعطای مجوز برای توسعه شرکت ایران خودرو اقدام کند.
دیگر محور تفاهم نامه، ایجاد زمینه صادرات محصولات تولیدی کارخانه ایران خودرو به بازار کشور عراق است.
استاندار کرمانشاه تیرماه امسال در جریان بازدید از شرکت خودروسازی کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفته بود: به دنبال کسب مجوز برای تولید دیگر انواع خودرو در این کارخانه هستیم.
سالانه ۴۳ هزار دستگاه پژو پارس در شرکت ایران خودرو کرمانشاه مونتاژ می‌شود.

منبع : مهر نیوز