ظرفیت های پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد تقویت شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید جوادی هاشمی‌مهر پیش از ظهر پنجشنبه در نشست کارگروه آموزش و پژوهش و فناوری، افزود: مدیران باید برنامه‌های پژوهشی برنامه‌محور را در دستور کار خود قرار دهند. وی با توجه به عدم حضور برخی مدیران در این نشست، با انتقاد از این اقدامات، گفت: حریم‌ها دارد شکسته می‌شود و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید جوادی هاشمی‌مهر پیش از ظهر پنجشنبه در نشست کارگروه آموزش و پژوهش و فناوری، افزود: مدیران باید برنامه‌های پژوهشی برنامه‌محور را در دستور کار خود قرار دهند.
وی با توجه به عدم حضور برخی مدیران در این نشست، با انتقاد از این اقدامات، گفت: حریم‌ها دارد شکسته می‌شود و از این به بعد هیچ معاونی را در جلسه راه نمی‌دهم.
هاشمی مهر با بیان اینکه ظرفیت‌های علمی خوبی در استان داریم، ابراز داشت: جهت کمک به توسعه استان، باید با برنامه‌ریزی درست از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت پژوهش در آموزش‌ها، افزود: ارتقای توانایی دانشجویان در زمینه فعالیت‌های پژوهشی در سطح کیفی آموزش و انجام پژوهش‌های لازم در حوزه آموزش با محوریت برطرف کردن مشکلات گام مؤثری در ارتقا و رسالت اصلی آموزش عالی است ۰
هاشمی مهر با اشاره به فعالیت کارگروه پژوهش و آموزش و فناوری گفت: این کارگروه در راستای ارتقای مهارت‌های پژوهشی و هدفمند کردن تحقیقات آموزشی و پژوهشی و همچنین ترغیب آنان به فعالیت و نوآوری علمی فعال است.
هاشمی مهر ادامه داد: مشکلات پژوهش و فناوری استان باید شناسایی و راهکارهای برای این مشکلات اتخاذ شود و پژوهش و فناوری باید با برنامه ریزی مشخص و نظارت دقیق به انجام برسد و با دقت نظر پیگیری و اجرایی شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار پژوهش و فناوری را تلاش در جهت گسترش مرزهای علمی کشور دانست و گفت: پژوهش باید به گونه‌ای باشد که در فرایند انجام کار صورت گیرد و کاربردی کامل و مطابق با وضعیت و مقررات شود.