عادل غلامی چه مسؤولیتی در فدراسیون والیبال دارد؟

سرپرست فدراسیون والیبال در حکمی عادل غلامی را به عنوان مسؤول استعدادیابی زیر ۱۸ سال ایران منصوب کرد. به گزارش سردبیر پرس، رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر ۱۸ سال پسر آسیا از ۷ تا ۱۴ مرداد سال آینده در بحرین برگزار خواهد شد. با توجه به حضور تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی […]

سرپرست فدراسیون والیبال در حکمی عادل غلامی را به عنوان مسؤول استعدادیابی زیر ۱۸ سال ایران منصوب کرد.
به گزارش سردبیر پرس، رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر ۱۸ سال پسر آسیا از ۷ تا ۱۴ مرداد سال آینده در بحرین برگزار خواهد شد.
با توجه به حضور تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی پسران جهان و با در نظر گرفتن قوانین کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون جهانی والیبال مبنی بر حضور هر بازیکن تنها در یک دوره مسابقات بین‌المللی در رده‌های سنی زیر ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ سال، وحید مرادی، سرپرست فدراسیون، در حکمی عادل غلامی، بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران، را به عنوان مسئول استعدادیابی زیر ۱۸ سال ایران منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است: «نظر به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ مسئولیت گزینش استعدادهای درخشان زیر ۱۸ سال والیبال کشور به جنابعالی موکول می‌گردد.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بکارگیری تمامی مساعی خویش در انجام وظایف محوبه موفق و پیروز باشید.»
غلامی در سال ۱۴۰۲ به عنوان مربی تیم ملی والیبال نوجوانان را در تمرین‌های و رقابت‌های قهرمانی جهان همراهی کرد و در مسابقات آرژانتین به همراه این تیم به مقام نایب‌قهرمانی جهان دست یافت.
انتهای پیام
منبع : ایسنا