عاملان آتش‌سوزی خودروهای مسکن مهر کوهدشت دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی امانی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شب گذشته در پی وصول خبر آتش سوزی در پارکینگ یکی از بلوک‌های مسکن مهر و آتش گرفتن سه خودرو در شهرستان کوهدشت، دستگیری عامل یا عاملان آتش سوزی در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی امانی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شب گذشته در پی وصول خبر آتش سوزی در پارکینگ یکی از بلوک‌های مسکن مهر و آتش گرفتن سه خودرو در شهرستان کوهدشت، دستگیری عامل یا عاملان آتش سوزی در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی این شهرستان با توجه به حساسیت موضوع، به صورت ویژه وارد عمل شدند که در نتیجه اقدامات فنی و اطلاعاتی، دو نفر را در این رابطه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات برنامه ریزی شده و ضربتی، آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی کوهدشت عنوان کرد: متهمان دستگیر شده به جرم خود معترف و علت آن را اختلاف قبلی عنوان کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
سرهنگ امانی بیان داشت: حفظ نظم و امنیت خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

منبع : مهر نیوز