عامل ارتباط با شبکه های معاند در نوشهر دستگیر شد

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ اکبری درویشی از شناسایی و دستگیری عامل ارتباط با شبکه های معاند در آن شهرستان خبر داد. وگفت با توجه به دریافت خبری مبنی بر ارتباط فردی با گروه های معاند بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس فتای شهرستان نوشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ اکبری درویشی از شناسایی و دستگیری عامل ارتباط با شبکه های معاند در آن شهرستان خبر داد. وگفت با توجه به دریافت خبری مبنی بر ارتباط فردی با گروه های معاند بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس فتای شهرستان نوشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی از صحت و سقم موضوع اطمینان حاصل کرده و فرد مورد نظر مورد شناسایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر بیان کرد: پس از هماهنگی قضائی متهم مورد نظر دستگیر و با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این فرد از سال ۱۴۰۰ ارتباط خود را با شبکه های معاند از طریق فضای مجازی آغاز و در این مدت فعالیتهای گسترده ای در خصوص تشویش اذهان عمومی داشته است.
سرهنگ درویشی با اشاره به اینکه متهم ۴۸ ساله به اقدامات غیرقانونی و ارتباط با شبکه های معاند اقرار کرد و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد اظهار کرد پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه با قاطعیت و بر اساس قانون برخورد می کند.

منبع : مهر نیوز