عامل تشویش اذهان عمومی در علی آبادکتول دستگیر شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ حسین نوروزی بعدازظهر یک شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در پی انتشار فراخوان برای تشویش اذهان عمومی توسط فردی در فضای مجازی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتاو امنیت عمومی شهرستان علی آباد کتول قرار گرفت. فرمانده انتظامی علی آبادکتول افزود: در این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ حسین نوروزی بعدازظهر یک شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در پی انتشار فراخوان برای تشویش اذهان عمومی توسط فردی در فضای مجازی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتاو امنیت عمومی شهرستان علی آباد کتول قرار گرفت.
فرمانده انتظامی علی آبادکتول افزود: در این راستا مأموران با رصد و پایش فضای مجازی وانجام اقدامات فنی و تخصصی، متهم را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.
وی بیان کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته پس از مواجهه با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف و انگیزه خود را تأثیر منفی تبلیغات رسانه‌های معاند عنوان کرد.
نوروزی با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی به افرادی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدام به تشویش اذهان عمومی، حتک حیثیت، فحاشی، تهدید و یا مزاحمت برای دیگران می‌کنند، هشدار داد: پلیس همواره در فضای حقیقی و مجازی اقدامات و فعالیت‌های مجرمان و افراد هنجارشکن را رصد و برابر قانون با آنها برخورد می‌کند.
منبع : مهر نیوز