«عبدالفتاح السیسی» و «محمد بن سلمان» با یکدیگر دیدار کردند

به گزارش سردبیر پرس به نقل از الیوم السابع، «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی اخیراً با «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر دیدار و گفتگو کرده است. دو طرف در جریان این دیدار در خصوص آخرین تحولات منطقه گفتگو کردند. بر اساس این گزارش، مقامات ارشد مصر و عربستان در جریان دیدار مذکور که در شهر […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از الیوم السابع، «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی اخیراً با «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر دیدار و گفتگو کرده است. دو طرف در جریان این دیدار در خصوص آخرین تحولات منطقه گفتگو کردند.
بر اساس این گزارش، مقامات ارشد مصر و عربستان در جریان دیدار مذکور که در شهر «شرم الشیخ» انجام شد درباره روابط دوجانبه و راهکارهای تقویت آن در عرصه های مختلف نیز بحث و تبادل نظر کردند.
در همین ارتباط، عبدالفتاح السیسی گفته است: من با برادر خود محمد بن سلمان دیدار کردم و از این بابت بسیار خوشحال هستم. ما درباره راهکارهای توسعه روابط دوجانبه گفتگو کردیم و مسائل منطقه ای را مورد بررسی قرار دادیم.
السیسی اظهار داشت: مصر به داشتن روابط متمایز با عربستان سعودی افتخار می کند. دفتر ریاست جمهوری مصر نیز با انتشار تصاویری از دیدار السیسی و بن سلمان از آن به عنوان «دیدار برادران» یاد کرد.

منبع : مهر نیوز