عبدی: خستگی باعث باخت مقابل مراکش شد/ از مردم عذرخواهی می‌کنم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسین عبدی پس از شکست تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برابر مراکش و حذف از مسابقات گفت: بازیکنان ایران فشار زیادی را تحمل کردند و کسب چنین نتیجه‌ای طبیعی است. عبدی ادامه داد: ما برای این بازی تنها یک جلسه تمرین داشتیم و بیشتر درگیر جابه جایی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسین عبدی پس از شکست تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برابر مراکش و حذف از مسابقات گفت: بازیکنان ایران فشار زیادی را تحمل کردند و کسب چنین نتیجه‌ای طبیعی است.
عبدی ادامه داد: ما برای این بازی تنها یک جلسه تمرین داشتیم و بیشتر درگیر جابه جایی بودیم. ساعت‌ها در پرواز بودیم تا به شهر برگزاری بازی برسیم اما بازیکنان تیم مراکش از ۵ روز پیش اینجا بود و آمادگی کافی داشتند.
او ادامه داد: اسم بازی امروز را اشک‌ها و لبخندها می‌گذارم. اگر بازیکنان ما خسته نبودند شاید نتیجه بهتری برای ایران رخ می‌داد و بازیکنان با تمرکز بالاتری در زمین حاضر می‌شدند. در هر صورت به بازیکنانم تبریک می گویم. ما با جام جهانی خداحافظی کردیم و از فردا به دنبال این می‌رویم که با تیمی دیگر و در جامی دیگر دوباره یکدیگر را ببینیم.
عبدی افزود: از فدراسیون جهانی فوتبال سپاسگزارم که با برگزاری چنین تورنمنت‌هایی باعث دیده شدن بازیکنان جوان می‌شود. از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم.