عدم دریافت مالیات از واحدهای صنفی تعطیل شده در کرونا

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید رضا سلامتی در جلسه تنظیم بازار این شهرستان با قدردانی از همراهی خوب اصناف فهیم شهرستان رزن در موج چهارم کرونا و بسته نگه داشتن واحدهای صنفی خود، اظهار کرد: نظارت بیشتری باید بر کیفیت نان صورت بگیرد و نان باکیفت بهتری باید به‌دست مردم برسد. وی افزود: با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید رضا سلامتی در جلسه تنظیم بازار این شهرستان با قدردانی از همراهی خوب اصناف فهیم شهرستان رزن در موج چهارم کرونا و بسته نگه داشتن واحدهای صنفی خود، اظهار کرد: نظارت بیشتری باید بر کیفیت نان صورت بگیرد و نان باکیفت بهتری باید به‌دست مردم برسد.
وی افزود: با قاچاق مرغ زنده به‌شدت برخورد خواهد شد و جهاد کشاورزی و دامپزشکی در این موضوع مهم اطلاع‌رسانی لازم را به مرغ‌داران انجام بدهند.
فرماندار رزن ادامه داد: رعایت فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی در گروه‌های شغلی و عدم شرکت در تجمعات و دورهمی‌ها تا ریشه‌کن شدن ویروس کرونا، مورد انتظار واحدهای صنفی است.
وی گفت: کرایه تاکسی‌ها طبق تعرفه اعلام شد افزایش خواهد داشت و چنان‌چه افزایش بیشتر از میزان تعیین شده باشد، با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.