عدم کوچک سازی دولت سرعت توسعه را کاهش داد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبد الوهاب سهل آبادی عصر چهارشنبه در همایش صنعت و معدن بیان کرد: صنعتگران و فعالین اقتصادی کشور توانسته اند با تمامی مشکلاتی که در کشور وجود دارد باز هم دست از تلاش نکشیده و در تلاش هستیم تا بتوانیم در جنگ اقتصادی دشمن را نابود کنیم. وی ادامه داد: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبد الوهاب سهل آبادی عصر چهارشنبه در همایش صنعت و معدن بیان کرد: صنعتگران و فعالین اقتصادی کشور توانسته اند با تمامی مشکلاتی که در کشور وجود دارد باز هم دست از تلاش نکشیده و در تلاش هستیم تا بتوانیم در جنگ اقتصادی دشمن را نابود کنیم.
وی ادامه داد: اگر علم شهرت می‌آورد خدمت تنها عاملی است که ماندگار است و تولید کنندگان کشور خدمت گذاران راستین جامعه اند و بدون هیچ کمکی این بخش توانسته است در استان فارس و کشور سرآمد است.
سهل آبادی متذکر شد: بزرگ بودن دولت و عدم کوچک سازی دولت موجب شده تا فعالیت اقتصادی هرچه قدر که مالیات دهند باز هم نتوانند مشکلات ایجاد شده در دولت‌ها را برطرف کنند.
وی متذکر شد: فعالین اقتصادی دین خود را به مردم ادا کرده اند و در تمامی بحران‌ها از جمله جنگ، کرونا و … توانسته اند در جامعه نقش آفرین بوده و بخش خصوصی همواره به کمک دولت آماده تا شاهد توسعه اقتصاد بود.
سهل آبادی یادآور شد: در طول مسیر توسعه اقتصاد کارگران تمامی واحدهای اقتصادی بخش خصوصی دچار مشکل هستند و سفره بسیاری از کارگران از همیشه کوچک‌تر شده است.

منبع : مهر نیوز