عرضه دستاوردهای ۹ استارتاپ گلستانی در نمایشگاه بین المللی فناوری

به گزارش سردبیر پرس، مهدی غفاری اظهارکرد: دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری امسال به شیوه‌ای نوآورانه و به‌صورت ترکیبی از بخش‌های حضوری و مجازی در فضایی باز از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت در پارک فناوری شهر پردیس برگزار خواهد شد.. رئیس پارک علم و فناوری گلستان افزود: حضور در اینوتکس ۲۰۲۱ از سال […]

به گزارش سردبیر پرس، مهدی غفاری اظهارکرد: دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری امسال به شیوه‌ای نوآورانه و به‌صورت ترکیبی از بخش‌های حضوری و مجازی در فضایی باز از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت در پارک فناوری شهر پردیس برگزار خواهد شد..
رئیس پارک علم و فناوری گلستان افزود: حضور در اینوتکس ۲۰۲۱ از سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های دقیق در تقویم نمایشگاهی سال ۱۴۰۰ این پارک گنجانده شده بود و از مهم‌ترین اهداف نمایشگاهی سال‌جاری پارک علم و فناوری گلستان به‌شمار می‌رفت.
وی با بیان اینکه نمایشگاه اینوتکس یک رویداد بین‌المللی منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، گفت: یافتن بازار جدید برای محصولات و خدمات با توجه به حضور هزاران بازدیدکننده و سیاست گذاران حوزه نوآوری، جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌ها، قرارگیری در کانون توجه رسانه‌ها و سرمایه‌گذاران، آشنایی با آخرین تغییرات تکنولوژی و دستاوردهای نوآوری منطقه و نیز آموزش و یادگیری آخرین استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران ملی و بین‌المللی از مهم‌ترین دلایل تشویق حضور پررنگ استارتاپ‌ها و واحدهای فناور پارک گلستان در این نمایشگاه بوده است.
وی بیان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده تعداد یک غرفه به مساحت ۴۸ مترمربع در سالن شماره پنج این نمایشگاه توسط پارک اخذ که به صورت رایگان در اختیار ۹ استارتاپ فعال عضو پارک علم و فناوری گلستان قرار داده شده است.
غفاری در پایان خاطرنشان ساخت: استارتاپ‌های سایرا، کاخ، دایه‌پلاس، گلستانی‌ها، زورکس، انجیلو، وت‌وان و موربیت عضو مرکز رشد جامع گرگان و استارتاپ آرت‌سین به عنوان تنها نماینده مرکز رشد شرق استان در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت.