عزم دولت درجهت احیا و بازسازی گفتمان انقلاب اسلامی قابل تقدیر است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت‌الله علیرضا اعرافی شامگاه شنبه در بازدید از نمایشگاه روایت پیشرفت اظهار داشت: برپایی نمایشگاه روایت پیشرفت که به منظور انعکاس عملکرد دو ساله دولت سیزدهم برپا شده قابل ستایش است. مدیر حوزه های علمیه گفت: رهبر معظم انقلاب می فرمایند انقلاب اسلامی روح و درون مایه ای دارد که […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت‌الله علیرضا اعرافی شامگاه شنبه در بازدید از نمایشگاه روایت پیشرفت اظهار داشت: برپایی نمایشگاه روایت پیشرفت که به منظور انعکاس عملکرد دو ساله دولت سیزدهم برپا شده قابل ستایش است.
مدیر حوزه های علمیه گفت: رهبر معظم انقلاب می فرمایند انقلاب اسلامی روح و درون مایه ای دارد که در هر کجا متجلی شود معجزه می کند و هرگاه این روح را دریافت و اقتضائات را دنبال کردیم به پیروزی رسیدیم.
آیت الله اعرافی بیان داشت: انقلاب اسلامی ریشه در اسلام دارد و گفتمان نوینی در جهان پدید آورده است که در در برابر روح تمدنی غرب حرف برای گفتن دارد و هر اقدامی که این جایگاه بزرگ انقلاب اسلامی را احیا کند دارای ارزش است.
انقلاب اسلامی قدرت جدیدی در دنیا معاصر تولید کرده است
امام جمعه قم با بیان اینکه ارزیابی دولت ها و قوای مختلف باید با معیار انقلاب اسلامی تنظیم شود افزود: انقلاب اسلامی قدرت جدیدی در دنیا معاصر تولید کرده است.
آیت الله اعرافی ادامه داد: تلاشی که امروز دولت انجام می دهد در راستای احیا و بازسازی گفتمان انقلاب اسلامی است که قابل تقدیر بوده و باید اینگونه نمایشگاه ها در جهت اقناع کردن جامعه برای ماندگاری گفتمان اصلی انقلاب اسلامی ضرورت دارد.
وی اضافه کرد: امروز این عزم برای حل مشکلات کشور وجود دارد و ما به عنوان حوزه و روحانیت همواره از دولت مطالبه گر، نقش آفرین و همراه هستیم.
مدیر حوزه علمیه قم گفت: حوزه انقلابی حاضر در میدان است و نمایشگاهی که در قم برپا شد در جهت ارتقای رابطه دولت و حوزه مهم است.

منبع : مهر نیوز