عزم مجلس برای تغییر اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان 

سید محمد مولوی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، درباره منابع پیش‌بینی شده برای اجرای رتبه‌بندی معلمان، گفت: منابع رتبه‌بندی معلمان در سال جدید حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. وی بیان کرد: تلاش خواهیم کرد که منابع رتبه‌بندی معلمان در سال‌های آینده پایدارتر باشد و این قانون به طور کامل […]

سید محمد مولوی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، درباره منابع پیش‌بینی شده برای اجرای رتبه‌بندی معلمان، گفت: منابع رتبه‌بندی معلمان در سال جدید حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
وی بیان کرد: تلاش خواهیم کرد که منابع رتبه‌بندی معلمان در سال‌های آینده پایدارتر باشد و این قانون به طور کامل و دقیق اجرایی شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اصلی کمیسیون آموزش مجلس در سال آینده آن است که تغییراتی در اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان ایجاد شود.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هدف ما از ایجاد تغییرات در اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان آن است که معلمان در این صندوق از حق مالکانه برخوردار شوند.
مولوی گفت: باید شرایطی فراهم شود تا اگر فرهنگیان خواستند حق خود را در صندوق ذخیره فرهنگیان حفظ کنند و اگر چنین چیزی را مدنظر ندارند، حق خود را در بورس معرفی و واگذار کنند.

منبع : خبرگزاری مهر