عضو کنست رژیم صهیونیستی: قطر به تمام معنای دشمن ما است!

به گزارش سردبیر پرس به نقل از رسانه‌های فلسطینی، عمیحای شیکلی در توییتی در حساب شخصی خود به دو زبان عربی و عبری عنوان کرد که قطر یک کشور اسلامی، دیکتاتور، تندرو و ضد یهودی است. او همچنین مدعی شد که قطر به شدت در حال سرکوب و نقض حقوق بشر است. شیکلی مدعی شد […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از رسانه‌های فلسطینی، عمیحای شیکلی در توییتی در حساب شخصی خود به دو زبان عربی و عبری عنوان کرد که قطر یک کشور اسلامی، دیکتاتور، تندرو و ضد یهودی است.
او همچنین مدعی شد که قطر به شدت در حال سرکوب و نقض حقوق بشر است.
شیکلی مدعی شد که قطر نسخه سنی مذهبِ ایران و حامی اصلی حماس و اخوان المسلمین و برخی گروه‌های دیگر است.
وی خطاب به صهیونیست‌هایی که در حاشیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دریافتند که به رغم عادی‌سازی روابط با برخی کشورها، هیچ جایی در میان امت اسلامی و عربی ندارند و کسی آن‌ها را تحویل نمی‌گیرد، عنوان کرد که نباید امید خود را از دست بدهید، زیرا قطر یک دشمن به تمام معناست!
این اظهارات بیانگر خشم شدید صهیونیست‌ها از طرد صهیونیست‌ها در قطر، حمایت‌های گسترده از مساله فلسطین و بی‌اعتنایی ملت‌های عربی و حتی غیرعربی به طرح شوم عادی‌سازی روابط با این رژیم اشغالگر است.
در روزهای اخیر تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی حاکی از تحریم گسترده رسانه‌های صهیونیستی از سوی تماشاگران جام جهانی است، این اقدام نه به صورت دولتی بلکه کاملاً برآمده از خواست مردم جهان عرب و کشورهای اسلامی بوده، مسأله‌ای که صهیونیست‌ها را بسیار برافروخته ساخته است.

منبع : مهر نیوز