عملیات اجرایی کارخانه کنسانتره سنگ آهن عصر نوین بهاباد آغاز شد

به گزارش گروه بازرگانی سردبیر پرس، عملیات اجرایی کارخانه کنسانتره سنگ آهن عصر نوین بهاباد با ظرفیت تولید ۴ میلیون تن در سال و احداث خطوط فرعی ریلی از ایستگاه بهاباد به مجتمع گندله سازی این شهرستان آغاز شد. این پروژه با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان […]

به گزارش گروه بازرگانی سردبیر پرس، عملیات اجرایی کارخانه کنسانتره سنگ آهن عصر نوین بهاباد با ظرفیت تولید ۴ میلیون تن در سال و احداث خطوط فرعی ریلی از ایستگاه بهاباد به مجتمع گندله سازی این شهرستان آغاز شد.
این پروژه با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان احداث می‌شود.
در این مراسم استاندار یزد، اعضای هیئت مدیره سرمایه گذاری صنایع و معادن غدیر و مدیران مجتمع معدنی چادرملو حضور داشتند.
همچنین آخرین وضعیت پیشرفت پروژه عظیم ساخت مجتمع گندله سازی بهاباد که توسط شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در حال ساخت است، مورد بازدید اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع و معادن غدیر، استاندار یزد و فرماندار و مسئولان شهرستان بهاباد قرار گرفت.
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ۳۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد.‌
در این بازدید محمدعلی طالبی، استانداریزد ضمن تقدیر از اقدامات توسعه بخش چادرملو در استان یزد، بر اهمیت بهره برداری از این طرح‌های بزرگ در منطقه کم برخوردار بهاباد و ایجاد اشتغال پایدار و بهبود وضعیت اقتصادی منطقه تاکید کرد.
گفتنی است؛ شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در چارچوب طرح های توسعه بخش خود در عرصه معدن و صنعت، چندین پروژه عظیم در دست اقدام دارد.