عملیات ریزش برداری در ۲۷ مقطع از سطح جاده های ایلام انجام شد

به گزارش سردبیر پرس، سیدزاهدین چشمه خاور بیان کرد: با وجود بارش باران طی چند روز گذشته در استان، با تلاش عوامل راهداری همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی این استان باز و تردد در آنها جریان دارد. وی افزود: براساس گزارش امروز ادارات تابعه و رصد دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه‌های استان طی […]

به گزارش سردبیر پرس، سیدزاهدین چشمه خاور بیان کرد: با وجود بارش باران طی چند روز گذشته در استان، با تلاش عوامل راهداری همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی این استان باز و تردد در آنها جریان دارد.
وی افزود: براساس گزارش امروز ادارات تابعه و رصد دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه‌های استان طی شبانه روز گذشته در ۱۲ محور (شریانی) از شهرهای استان بارش باران گزارش شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام تاکید کرد: ۳۲ تیم عملیاتی از راهداری ایلام با تعداد ۲۴۲ دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در کنار سایر دستگاه‌های خدمات رسان در سطح جاده‌های استان مستقر هستند و رفع مشکلات احتمالی نقاط مختلف جاده‌ای را بر عهده دارند.
چشمه خاور ادامه داد: با وجود ادامه بارش‌ها می‌طلبد رانندگان برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه‌ای با احتیاط رانندگی کنند.
وی یادآور شد: اقداماتی مانند لایروبی دهانه پل‌ها، بستر رودخانه‌ها و شانه‌سازی محل‌هایی که تخریب شده برای فصل سرما انجام شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام ادامه داد: مردم می‌توانند در هنگام سفرهای زمستانی با شماره گیری ۱۴۱ از اطلاعات راه‌های استان و کشور مطلع شوند.

منبع : مهر