عملیات ضد تروریستی ارتش عراق/ بازداشت ۳ عنصر تکفیری

به گزارش سردبیر پرس به نقل از بغداد الیوم، سلسله عملیات‌های ضد تروریستی ارتش عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای عراقی به تازگی عملیات‌های جدیدی را علیه بقایای تکفیریها در استان الانبار ترتیب دادند. این عملیات به صورت غافلگیرانه انجام شد. منابع امنیتی عراق اعلام کردند که نیروهای این کشور در جریان […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از بغداد الیوم، سلسله عملیات‌های ضد تروریستی ارتش عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای عراقی به تازگی عملیات‌های جدیدی را علیه بقایای تکفیریها در استان الانبار ترتیب دادند. این عملیات به صورت غافلگیرانه انجام شد.
منابع امنیتی عراق اعلام کردند که نیروهای این کشور در جریان عملیات مذکور موفق شدند ۳ تَن از عناصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کنند. این درحالی است که طی روزهای گذشته عملیات‌هایی مشابه در استان‌های دیگر انجام شده است.
پیش از این نیز، نیروهای ارتش عراق عملیاتی را در استان نینوا علیه بقایای عناصر تکفیری داعش انجام دادند. «یحیی رسول» سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق اعلام کرد که به دنبال این عملیات ۱۲ عنصر تکفیری شناسایی و بازداشت شدند.
گفتنی است، به تازگی تحرکات بقایای تکفیری‌ها در عراق تشدید شده است. این درحالی است که از مدتها پیش گزارش‌هایی مبنی بر تلاش ایالات متحده آمریکا برای احیای داعش در عراق منتشر شده است.

منبع : مهر نیوز