عمل به وعده‌ها لازمه ایجاد امید در جامعه است

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام هادی رمضانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان اظهارداشت: در راه خدا مجاهدت کنید این جهاد در میدان قتال با دشمنان و هم دشمن درونی انسان (هواهای نفسانی و وسواس شیطانی) را شامل می‌شود زیرا اگر اهل مجاهدت باشید مایه رستگاری خواهد بود. وی با بیان اینکه بهترین […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام هادی رمضانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان اظهارداشت: در راه خدا مجاهدت کنید این جهاد در میدان قتال با دشمنان و هم دشمن درونی انسان (هواهای نفسانی و وسواس شیطانی) را شامل می‌شود زیرا اگر اهل مجاهدت باشید مایه رستگاری خواهد بود.
وی با بیان اینکه بهترین وسیله برای اینکه به لقاالله برسیم اهل بیت (ع) هستند و به تعبیر علامه طباطبایی بهترین وسیله مراعات راه خدا است افزود: ملاک دوستی خدا اطاعت از پیامبر اکرم (ص) است.
امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه یکی از اموری که پیامبر اکرم (ص) مکرراً و متعدد بیان کرده دوست داشتن اهل بیت و سیده زنان جهان حضرت زهرا (س) است تصریح کرد: اگر اطاعت از اهل‌بیت نداشتید بدانید که در دوستی صادق نیستید.
وی بیان کرد: مناسبت‌های متعددی در این ایام بوده ابتدا سیزدهم جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین مادر حضرت عباس (ع) است این مادر الگویی برای همه زنان و مادران است.
حجت الاسلام رمضانی گفت: یک مادر قهرمان می‌تواند قهرمان پرورش دهد قطعاً مادران زمان ما باعث تقویت فرهنگ اهل بیت در سراسر دنیا شده‌اند اینان همچون ام‌البنین‌های عصر ما هستند.
وی تاکید کرد: در جهان از بدو خلقت تا انتها ۲ ولایت بیشتر وجود ندارد یا ولایت الله و یا ولایت طاغوت و لایت دیگری وجود ندارد یک ندا ما را به سوی خدا و ندائی دیگر به سوی طاغوت می‌خواند هیچ فردی از ابنای بشر را نمی‌توان یافت که خارج از این ۲ موارد باشد.
امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه اگر اراده خدا به چیزی تعلق گیرد هیچ قدرتی یارای مقابله با آن را ندارد گفت: کارکرد ولایت راهبری است و رهبری امت می‌کند ولایت الله انسان‌ها را از ظلمت به سوی نور از کثرت به سوی وحدت و از ضلالت به سوی هدایت می‌برد.