عنایتی: باید از اعتبارمان دفاع کنیم/ برابر ازبکستان خوب نبودیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم‌های فوتبال امید ایران و عربستان در اولین دیدار خود از گروه دوم بازی‌های آسیایی هانگژو ساعت ۱۵ امروز (سه‌شنبه) به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. رضا عنایتی سرمربی امیدهای ایران بعد از این بازی گفت: از زمانی که این مسئولیت را […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم‌های فوتبال امید ایران و عربستان در اولین دیدار خود از گروه دوم بازی‌های آسیایی هانگژو ساعت ۱۵ امروز (سه‌شنبه) به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.
رضا عنایتی سرمربی امیدهای ایران بعد از این بازی گفت: از زمانی که این مسئولیت را قبول کردم تیم را ۱۷ روز در اختیار داشتم. در مسابقات مقدماتی انتخابی المپیک شرایط خوبی در بازی سوم برابر ازبکستان نداشتیم و با تیمی بازی کردیم که در رده پایه آسیا دوم است. با این حال اینجا آمدیم تا از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.
او ادامه داد: حضور هواداران ایرانی ما را غافلگیر کرد. از آنها بابت حمایت هایشان تشکر می کنم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم در ورزشگاه حاضر شوند و ما هم بتوانیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و پیروز شویم.
سرمربی تیم فوتبال امید ایران ادامه داد: ما با تمام وجود بازی می‌کنیم تا در این رقابت‌ها بتوانیم مقام بیاوریم و دست پر برگردیم. بعد از حذف از المپیک باید از اعتبارمان دفاع کنیم. من از شرایط بازی‌ شاگردانم راضی هستم چون این بازیکنان تنها سه روز کنار هم تمرین کردند.
رضا عنایتی در پایان گفت: دروازه‌بان حریف روی گل نزدن ما تاثیر گذار بود و باید بتوانیم در بازی‌های بعدی از فرصت‌هایمان بیشتر استفاده کنیم. به تیمی که فرصت زیادی داشته باشد امتیاز نمی‌دهند و باید برویم و کار را تمام کنیم و تمرکز بیشتری داشته باشیم.