عوامل «ضد» و «هناس» از تجربه ساخت آثارشان می‌گویند

به گزارش سردبیر پرس روابط عمومی سازمان سینمایی سوره؛ دومین کارگاه سومین دوره سلسله کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» که به همت سازمان سینمایی سوره و با هدف انتقال تجربه کارآمد و موثر به علاقه‌مندان سینما هفته گذشته با حضور بهروز افخمی آغاز به کار کرده است، چهارشنبه، پنجشنبه وجمعه ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ […]

به گزارش سردبیر پرس روابط عمومی سازمان سینمایی سوره؛ دومین کارگاه سومین دوره سلسله کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» که به همت سازمان سینمایی سوره و با هدف انتقال تجربه کارآمد و موثر به علاقه‌مندان سینما هفته گذشته با حضور بهروز افخمی آغاز به کار کرده است، چهارشنبه، پنجشنبه وجمعه ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ دی با اکران و حضور عوامل فیلم سینمایی «ضد» و «هناس» برگزار می‌شود.
در همین راستا کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «ضد» با حضور امیرعباس ربیعی کارگردان، از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و کارگاه محمدرضا شفیعی تهیه کننده این اثر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز چهارشنبه ۲۸ دی در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.
همچنین کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «هناس» نیز در روزهای پنجشنبه ۲۹ دی ماه و جمعه ۳۰ دی‌ماه برگزار می‌شود. در روز پنجشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ این کارگاه با حضور محمدرضا شفاه تهیه کننده و کامران حجازی مجری طرح پروژه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود و در روز جمعه احسان ثقفی و مهدیه عین‌اللهی نویسندگان فیلم از ساعت ۱۰ تا ۱۳ از تجربیات خود می‌گویند. کارگاه انتقال تجربه حسین دارابی کارگردان فیلم «هناس» هم از ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز جمعه در محل مذکور برگزار خواهد شد.
اکران هر دو فیلم «ضد» و «هناس» پیش از برگزاری کارگاه‌ها، از ساعت ۸ تا ۱۰ در محل سالن سوره برقرار است.
کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» محفلی است برای انتقال تجربه آثار سینمایی و رسانه‌ای به علاقه‌مندان و هنرجویانی که برای ارتقای دانش، ارتباطات و گسترش تولید آثارشان در سینما پس از دوره تحصیل و به دور از مهارت‌های مرسوم تخصصی برنامه‌ریزی می‌کنند و قصد دارند شنونده تجربیات، موفقیت ها، شکست‌ها و… افراد موفق در حرفه کاری‌شان باشند.
علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از سومین دوره کارگاه‌های «از امروز» می توانند به سایت https://azemroozz.com مراجعه کنند.

منبع : مهر نیوز