غفور درخشید اما تیمش پیروز نشد

امیر غفور، بازیکن ایرانی تیم والیبال راپید بخارست در هفته دوم لیگ رومانی درخشید اما درخشش این بازیکن برای پیروزی تیمش کافی نبود. به گزارش سردبیر پرس، در رقابتهای هفته دوم لیگ رومانی، تیم والیبال استیا بخارست به مصاف تیم راپید بخارست رفت و توانست با نتیجه ۳ بر۲ به پیروزی برسد. این بازی در […]

امیر غفور، بازیکن ایرانی تیم والیبال راپید بخارست در هفته دوم لیگ رومانی درخشید اما درخشش این بازیکن برای پیروزی تیمش کافی نبود.
به گزارش سردبیر پرس، در رقابتهای هفته دوم لیگ رومانی، تیم والیبال استیا بخارست به مصاف تیم راپید بخارست رفت و توانست با نتیجه ۳ بر۲ به پیروزی برسد. این بازی در پنج ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر۲۷،  ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۳ به سود استیا پایان یافت.
امیرغفور، بازیکن ایرانی که در لیگ جاری برای راپید بخارست بازی می‌کند ۲۹ امتیاز برای تیمش کسب کرد. با این عملکرد، ملی پوش سابق ایران بهترین امتیاز آور تیمش و زمین نام گرفت. درخشش غفور در این رقابت کافی نبود تا یارانش پس از پنج ست مغلوم حریف شوند.
علی اصغر مجرد، دیگر ملی پوش ایران که در راپید بخارست بازی می‌کند، در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و توانست ۱۳ امتیاز برای راپید بخارست کسب کند.
انتهای پیام
منبع : ایسنا