غیرت دینی و جهاد تبیین دو راهبرد اساسی در برابر توطئه دشمنان

امام جمعه کرمانشاه: امروز غیرت دینی و جهاد تبیین دو راهبرد اساسی در برابر توطئه دشمنان و جلوگیری از تحریف ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. به گزارش سردبیر پرس آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های نماز جمعه گفت: انقلاب ما یک انقلاب دینی و برخواسته […]

امام جمعه کرمانشاه: امروز غیرت دینی و جهاد تبیین دو راهبرد اساسی در برابر توطئه دشمنان و جلوگیری از تحریف ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. به گزارش سردبیر پرس آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های نماز جمعه گفت: انقلاب ما یک انقلاب دینی و برخواسته از غیرت اسلامی مردم ایران بود، بنابراین همه وظیفه دارند این غیرت دینی را برای دانشجویان، جوانان و مردم تبیین کنند.
وی با اشاره به دیدار ویدئو کنفراسی رهبر معظم انقلاب با مردم قم به مناسبت ۱۹ دی افزود: معظم له در این دیدار اشارات خوبی به شکست‌های مکرر آمریکا مقابل ایران اسلامی داشتند و نمونه‌های بارز این شکست‌ها را در مقاطع مختلف زمانی در دوران جنگ تحمیلی، حمله نظامی به طبس و حمایت از منافقان و گروه‌های تروریستی عنوان کردند.
خطیب جمعه کرمانشاه تصریح کرد: جهان استکبار همواره مقابل انقلاب اسلامی یک بازنده بزرگ بوده و در این سال‌ها هرچه در توان داشته رو کرده، اما ناکام مطلق مبارزه بوده است.
آیت الله علما در ادامه با اشاره وفات حضرت “ام البنین” در ۱۳ جمال الثانی گفت: این روز در تقوم ما روز مادر شهید و همچنین همسران شهدا نام گذاری شده لذا باید تلاش کنیم در این روز به دیدار مادران و همسر شهدا برویم و از آنان عیادت کنیم؛ زیرا آنان برگردن تک تک ما حق دارند.

منبع : سردبیر پرس