فارسی‌ها، برگزیدگان نهایی مهرواره کشوری نیایش

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، با پایان یافتن داوری آثار رسیده به ششمین مهرواره کشوری نیایش، برگزیدگان این رویداد فرهنگی، هنری و ادبی اعلام شد. ششمین مهرواره «نیایش» با هدف پرورش حس دینی، ایجاد حس انس و الفت کودکان و نوجوانان با خداوند و همچنین نشانه‌های آفرینش از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، با پایان یافتن داوری آثار رسیده به ششمین مهرواره کشوری نیایش، برگزیدگان این رویداد فرهنگی، هنری و ادبی اعلام شد.
ششمین مهرواره «نیایش» با هدف پرورش حس دینی، ایجاد حس انس و الفت کودکان و نوجوانان با خداوند و همچنین نشانه‌های آفرینش از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه، در سطح کشوری برگزار شد.
بر این اساس، سمیره بروانیا مربی ادبی مرکز فرهنگی هنری زرین‌دشت به عنوان برگزیده در بخش شعر و فاطمه محمدی عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری آباده به‌عنوان شایسته تقدیر در بخش متن ادبی انتخاب شدند.
منصوره تقوی فرد مربی مسؤول مرکز فرهنگی هنری لارستان نیز در بخش نقاشی این رویداد شایسته تقدیر شد. فاطمه خادمی عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ شیراز دیگر برگزیده کانون فارس، در بخش نقاشی شایسته تقدیر معرفی شد.
کانون فارس ۲ برگزیده نوجوان نیز در بخش خوش‌نویسی داشت که ملیکا جوکار از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ شیراز و فاطمه ثمن از مرکز فرهنگی هنری فسا موفق به کسب این عنوان شدند.
زهرا صمیمی، هانا جلیلی، ماجده فخری، زینب روستا و مبینا شکیبا، اعضای خوب مرکز فرهنگی هنری آباده نیز به عنوان برگزیده بخش نشریه دیواری معرفی شدند.
در بخش کاردستی نیز زینب کیانی‌نژاد عضو مرکز فرهنگی هنری لارستان به عنوان برگزیده انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، این مهرواره در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی و برای مخاطبین ۸ تا ۱۸ سال و همچنین ویژه مربیان کانون پرورش فکری برگزار شد.