فارس/ تیراندازی در مراسم عروسی؛ یک نفر جان باخت

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان فسا در استان فارس اعلام کرد که بر اثر تیراندازی در یک مراسم عروسی، فردی از میهمانان کشته شد. سرهنگ محمد رضائی گفت: در پی تماس اهالی یکی از روستاهای شهرستان فسا با مرکز ۱۱۰ پلیس مبنی بر تیراندازی منجر به فوت در مراسم عروسی، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر […]

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان فسا در استان فارس اعلام کرد که بر اثر تیراندازی در یک مراسم عروسی، فردی از میهمانان کشته شد.
سرهنگ محمد رضائی گفت: در پی تماس اهالی یکی از روستاهای شهرستان فسا با مرکز ۱۱۰ پلیس مبنی بر تیراندازی منجر به فوت در مراسم عروسی، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.
به نقل از پلیس فارس، رضایی افزود: در بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شد که متأسفانه خطای داماد ۳۳ ساله هنگام تیراندازی با اسلحه شکاری، منجر به مجروحیت و فوت یکی از مهمانان ۵۵ ساله شده است.
این مقام انتظامی از دستگیری عامل تیراندازی خبر داد و خاطر نشان کرد: تیراندازی در مراسمات، منجر به وقوع حوادث تاسف بار این چنینی می شود و شایسته است با فرهنگ سازی و همکاری همه اقوام و طوایف، از تداوم این رسم نادرست که تاکنون بسیاری از خانواده ها را داغدار کرده است، جلوگیری کرد.