فتحی حذف شد؛ رضایی با پیروزی آغاز کرد

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در ادامه رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه جریان دارد، امروز جمعه ۱۴ مردادماه تکواندوکاران اوزان ۶۳- و ۶۸- کیلوگرم پسران و ۵۵- کیلوگرم دختران به دیدار حریفان خود رفتند. تیم ملی ایران در دو وزن نماینده […]

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در ادامه رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه جریان دارد، امروز جمعه ۱۴ مردادماه تکواندوکاران اوزان ۶۳- و ۶۸- کیلوگرم پسران و ۵۵- کیلوگرم دختران به دیدار حریفان خود رفتند.
تیم ملی ایران در دو وزن نماینده داشت که یک پیروزی و یک شکست حاصل تلاش دو تکواندوکار کشورمان بود.
فرشته فتحی در دیدار اول برابر حریفی از کرواسی بازی را واگذار کرد. وی در حضور ۴۰ تکواندوکار در وزن ۵۵- کیلوگرم، دور نخست برابر «نیکا کاراباتیچ» از کرواسی ۲ بر یک (۱۶ بر ۱۴ برنده فرشته – ۱۲ بر ۱۲ برنده نماینده کرواسی و ۱۳ بر یک برنده نماینده کرواسی) مبارزه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
متین رضایی دیگر نماینده ایران در روز چهارم رقابت‌ها در وزن ۶۳- کیلوگرم، بعد از یک دور استراحت، به دیدار «جولس» از فرانسه رفت و توانست با نتایج ۱۸ بر ۷ و ۲۳ بر ۱۷ پیروز شود و به دور یک هشتم راه پیدا کند. در وزن رضایی ۴۹ تکواندوکار حاضر هستند.
سیزدهمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان تا روز یکشنبه شانزدهم مردادماه در شهر «صوفیه» کشور بلغارستان جریان خواهد داشت.