فردیس تنها شهرستان بدون بیمارستان البرز است

به گزارش سردبیر پرس، عزیزالله شهبازی در بازدید از روند تکمیل پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختی فردیس که روز چهارشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه اتمام این بیمارستان یکی از اقدامات مهم و مؤثری بود که در دستور کار دولت قرار گرفت، افزود: در ۳ سال اخیر با توجه به اهمیت این پروژه برای فردیس به […]

به گزارش سردبیر پرس، عزیزالله شهبازی در بازدید از روند تکمیل پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختی فردیس که روز چهارشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه اتمام این بیمارستان یکی از اقدامات مهم و مؤثری بود که در دستور کار دولت قرار گرفت، افزود: در ۳ سال اخیر با توجه به اهمیت این پروژه برای فردیس به عنوان تنها شهرستان فاقد بیمارستان در البرز با بیش از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت، مورد پیگیری و حمایت ویژه قرار گرفت.
وی ادامه داد: پروژه بیمارستان فردیس یکی از پروژه‌های ۶ گانه البرز است که مقرر شد تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار گیرد.
شهبازی گفت: مجموعه مسئولان مربوطه بسیج شدند و حاصل این همراهی این شد که این پروژه در سال ۹۹ بیش از ۴۰ درصد نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت داشته باشد.
وی افزود: اکنون برخی طبقات در مرحله نازک کاری است و تجهیزات لازم نیز خریداری و مهیا شده است.
استاندار البرز گفت: طبق تعهد و گزارش پیمانکار مربوطه، مقرر شد که تا پایان خرداد ماه امسال امور اساسی این بیمارستان تکمیل شود.
وی افزود: امید است ظرف ۲ ماه آینده کار بیمار پذیری این بیمارستان آغاز شود.
شهبازی اضافه کرد: بر سر راه تکمیل بیمارستان موانعی وجود داشت که برای حل آنها دستور لازم به مسئولان مربوطه داده شد.
وی گفت: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار فردیس طی مأموریتی ویژه موظف هستند که به صورت روزانه روند تکمیل بیمارستان را رصد و گزارش کنند.

منبع : خبرگزاری مهر