فضای اداری منکرزدایی شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی پیش ازظهر چهارشنبه در گردهمایی رؤسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه عزت و تقویت مقاومت اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی‌های شهیدان و ایثارگران است، امر به معروف و نهی از منکر را […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی پیش ازظهر چهارشنبه در گردهمایی رؤسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه عزت و تقویت مقاومت اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی‌های شهیدان و ایثارگران است، امر به معروف و نهی از منکر را بالاترین عبادت برشمرد.
وی با اظهار اینکه قیام و انقلاب حضرت امام حسین (ع) مصداقی از فریضه بزرگ الهی و دینی به شمار می‌رود، افزود: هر مجلس امام حسین (ع) باید مجلس امر به معروف و نهی از منکر باشد.
وی با تاکید براین که ادارات باید یکپارچه معروف سازی و منکرزدایی شود، گفت: اگر دستگاه‌های اجرایی درست کار کنند و خدمت محور باشند، خدمت بسیار بزرگی به مردم محسوب می‌شود.
آیت الله لائینی با اشاره به اینکه ادارات با امر به معروف و نهی از منکر چابک می‌شود، گفت: دولت کنونی خادم، انقلابی و مخلص است و اطلاع رسانی خدمات دولت جزو معروفات است زیرا دشمنان قصد دارند اقدامات و نقاط مثبت را مسکوت گذارند.
نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: طی یکسال اخیر تلاش‌ها و گام‌های مهمی برداشته شده است و این وضع در حالی است که قبل آن تلاش می‌شد به سمت برجام های مختلف پیش رویم و همه چیز را به تحریم‌های خارجی و مذاکرات گره زده بودند.
آیت الله لائینی با اظهار اینکه همه مردم امر به معروف و نهی از منکر قلبی را انجام دهند، گفت: امر به معروف و نهی از منکر قلبی داشته باشیم اما حضرت امام حسین (عد) در کنار آن نیز به امر به معروف و نهی از منکر لسانی و قیامی توجه کرد زیرا سیایت یزید، شیطانی و اسلام زدایی بود و جامعه را به سمت تربیت غلط و غیردینی پیش می‌برد.

منبع : مهر نیوز