فقط باتوقف کشتار فلسطینی‌ها می‌توانیددرباره کشتی توقیفی حرف بزنید

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، «محمد علی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که در صورت توقف کشتار فلسطینی ها توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی، آنها می توانند درباره کشتی توقیف شده به دست نیروهای یمنی صحبت کنند. روز گذشته نیز «علی القحوم» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن توقیف […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، «محمد علی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که در صورت توقف کشتار فلسطینی ها توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی، آنها می توانند درباره کشتی توقیف شده به دست نیروهای یمنی صحبت کنند.
روز گذشته نیز «علی القحوم» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن توقیف کشتی باری متعلق به اسرائیل را در راستای حمایت آشکار صنعا در یاری رساندن به مردم مظلوم و مقتدر غزه در ادامه نبرد طوفان الاقصی ضد صهیونیست‌ها دانست.
وی گفت: عملیات توقیف کشتی عبوری اسرائیلی از دریای سرخ تحت عنوان گلکسی لیدر (Galaxy Leader) در چارچوب مشارکت آشکار و اعلام شده یمن به عنوان یک کشور مستقل در حمایت از فلسطین، غزه و مردم مظلوم فلسطین و در ادامه نبرد طوفان الاقصی صورت می‌گیرد.
القحوم با تاکید بر اینکه که صنعا هرگز دست بسته در برابر جنایت رژیم غاصب ضد مردم مقتدر غزه نخواهد بود، افزود: صنعا حمایت عملی خود را تا نابودی رژیم موقت اسرائیل با وجود گستاخی حامیان غربی و آمریکایی در حمایت از اشغالگران ادامه خواهد داد.

منبع : مهر نیوز