فوت یک کرونایی دیگر در یزد/ تست ۱۱۸ نفر مثبت شد

محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از ۵۳۰ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۸ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند. وی عنوان کرد: از این تعداد، ۱۸ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند […]

محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از ۵۳۰ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۸ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند.
وی عنوان کرد: از این تعداد، ۱۸ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند و ۱۰۰ نفر نیز در منزل دوره نقاهت خود را طی می کنند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد یادآور شد: در شبانه روز گذشته، یک بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داد.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۳۴۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۸۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه خدمات دریافت می کنند.
نوری شادکام از همشهریان خواست از رفت و آمدهای برون و درون شهری و برگزاری مراسم عزا و عروسی و دورهمی های خانوادگی خودداری کنند.