فوت ۲ نفر بر اثر سقوط از کوه در ایلام

همشهریان قبل از حرکت به سمت کوه از مسیرهای هموار حرکت کرده و در صورت عزیمت به کوه هایی که به مسیر های آن آشنایی ندارند، حتی الامکان از راهنما استفاده کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم. جانشین انتطامی شهرستان بدره گفت: مرد و زنی کوهنورد در کوه های بدره استان ایلام در اثر سقوط […]

همشهریان قبل از حرکت به سمت کوه از مسیرهای هموار حرکت کرده و در صورت عزیمت به کوه هایی که به مسیر های آن آشنایی ندارند، حتی الامکان از راهنما استفاده کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم. جانشین انتطامی شهرستان بدره گفت: مرد و زنی کوهنورد در کوه های بدره استان ایلام در اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست دادند.
به گزارش ایرنا، سرگرد امیر هواسی روز شنبه اظهار داشت: ماموران انتطامی شهرستان بدره بدنبال تماس تلفنی از وقوع یک فقره سقوط از کوه در یکی از روستاهای شهرستان بدره باخبر شدند.
وی اضافه کرد: بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس آگاهی و گشت های انتظامی به محل اعزام شدند که به محض ورود ماموران انتظامی هر ۲ کوهنورد به علت شدت جراحات وارده فوت کرده بودند.
سرگرد هواسی گفت: با حضور دادستان بدره و صدور دستورات لازم، اجساد جهت سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی منتقل شدند.
وی در پایان به همشهریان توصیه کرد قبل از حرکت به سمت کوه از مسیرهای هموار حرکت کرده و در صورت عزیمت به کوه هایی که به مسیر های آن آشنایی ندارند، حتی الامکان از راهنما استفاده کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.