قانونی برای معافیت مالیاتی مؤسسات قرآنی البرز

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فرخ‌لقا پورمختار ظهر چهارشنبه در نشستی با مؤسسات قرآنی استان، که به منظور احصای مشکلاتاتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت البرز برگزار شد، اظهار کرد: با رایزنی‌های انجام شده اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور با سازمان مالیاتی کشور از این به بعد مؤسسات قرآنی از معافیت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فرخ‌لقا پورمختار ظهر چهارشنبه در نشستی با مؤسسات قرآنی استان، که به منظور احصای مشکلاتاتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت البرز برگزار شد، اظهار کرد: با رایزنی‌های انجام شده اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور با سازمان مالیاتی کشور از این به بعد مؤسسات قرآنی از معافیت صددرصدی مالیات بهره‌مند می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه این قانون از امسال اجرایی می‌شود و مؤسسات قرآنی در سال جاری از پرداخت مالیات معاف می‌شوند، افزود: مؤسسات قرآنی برای معافیت از مالیات باید هر سال اظهارنامه مالیاتی خود را پر کنند.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت البرز با بیان اینکه پس از تکمیل اظهارنامه مؤسسات قرآنی اتوماتیک از پرداخت مالیات معاف می‌شوند، تأکید کرد: در صورت عدم تکمیل اظهارنامه هم‌چنان شامل پرداخت مالیات می‌شوند. یقیناً این قانون گام مؤثری برای رفع مشکلات مالی مؤسسات و در نهایت گسترش و ترویج فعالیت‌های قرآنی در جامعه خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر