قانون مداری شرط اول تمدن/هنجارشکنی آخرین تیر ترکش دشمن است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام علیرضا عبادی صبح یکشنبه در جمع مسئولان کانون‌ها و حلقه‌های صالحین اساتید دانشگاه‌های استان، علم، تبیین و فرهنگ را از جمله مسائل اصلی دانست و افزود: اگر مطالب در میزان حق و باطل درست ثبت تاریخ نشود برای نسل‌های آینده مشکلاتی را ایجاد می‌کند. وی با تاکید بر اینکه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام علیرضا عبادی صبح یکشنبه در جمع مسئولان کانون‌ها و حلقه‌های صالحین اساتید دانشگاه‌های استان، علم، تبیین و فرهنگ را از جمله مسائل اصلی دانست و افزود: اگر مطالب در میزان حق و باطل درست ثبت تاریخ نشود برای نسل‌های آینده مشکلاتی را ایجاد می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه باید عین حقایق تبیین شود تا نسل‌های آینده بتوانند قضاوت کنند، افزود: انسان هر کاری را بر اساس تعلیم و بنیان علمی می‌تواند انجام دهد و غیر از این محکوم به نابودی است.
حجت‌الاسلام عبادی بیان کرد: امروز مکتب‌های غرب عامل اصلی نزاع بوده واصل نابودی را برای مقابل انقلاب اسلامی در نظر دارند.
وی اظهار کرد: رقبای دیگر انقلاب هر چند از نظر تقسیم قدرت رقابت‌هایی دارند اما از نظر تفکر و مکتب تفاوت‌های ریشه‌ای نداشته و تنها به استثمار گرفتن نوع انسان را دنبال می‌کنند.
مکتب مادی پاسخگوی نیاز انسان نیست
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه غرب در جهت کارشناسی و دقت در امور سنگ تمام می‌گذارد، افزود: بشر در دو قرن اخیر از اصل خود و فطرت جدا و هر روز با تغییراتی سطحی دست به دست شده به گونه‌ای که سر از خودکشی سر درآورده‌اند.
وی با بیان اینکه تمام وعده‌های غرب هیچ و پوچ است، افزود: آنچه در صحنه مکتب‌های مادی است پاسخ انسان را نمی‌دهد.
حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه امروز غرب می‌داند تنها اسلام می‌تواند روح انسان را سرشار کند، افزود: مکتب غرب با دید کارشناسی تمام گزینه‌ها را روی میز گذاشته تا آرمان‌های اسلامی تحقق پیدا نکند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمن در طول ۴۰ سال انقلاب اظهار کرد: آنچه به وسیله گروه‌های منحرف ایجاد شده به دنبال این است تا جایگاه ارزشمند تعلیمات، تربیت و فرهنگ اسلام که دنیا شیفته آن است را مخدوش کند.
وی با بیان اینکه بنا به گفته رهبری در گام دوم انقلاب، این انقلاب هرگز دستخوش دل‌زدگی نمی‌شود چراکه متکی به فطرت انسان است، افزود: آرمان‌های انقلاب مانند برخی سرگرمی‌ها و فریضه‌های فلان کهنه نمی‌شود.
مکتب الهی رقیب اصلی غرب است
حجت‌الاسلام عبادی بیان کرد: برخی گمان می‌کنند که می‌توان با ایجاد سرگرمی‌ها اعم از اعتیاد، منکرات، مواد مخدر، شرب خمر، قمار بازی و دیگر سرگرمی‌های مختلف بشر را نگه داشت که خیالی بیهوده است.
وی اظهار کرد: اگرچه در پژوهشکده‌های دیگر مکتب‌ها هم پیرامون برخی حقایق بحث می‌شود اما جریانات سیاسی و فرهنگی غربی نمی‌گذارند انسان به دنبال حقایق باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: غرب به عنوان یک رقیب اصلی با انقلاب رقابت می‌کند بنابراین انواع سرگرمی‌ها از فساد تا ایجاد شبهات را پیش رو گذاشته‌اند.
وی با اشاره به ایجاد برخی شبهات توسط دشمن، بیان کرد: اگر هر نقطه از دین قابل بحث است، پاسخگو دارد پس نباید به افراد عموم و کم تجربه مراجعه شود چراکه خیانتی روشن است.
حجت‌الاسلام عبادی بیان کرد: رقیب اصلی مکتب مادی، مکتبی الهی و مطابق با فطرت است بنابراین غرب تلاش می‌کندتا ما به آرمان‌های انقلاب نرسیم.
وی تاکید کرد: باید اساتید دانشگاه‌ها در راستای این موضوع و تبیین قضیه تلاش کرده و در راستا ی نشان دادن جایگاه فرهنگ و آرمان‌های انقلاب بکوشند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: جهان از فرضیه‌های مادی و بی محتوای غرب خسته شده و می‌خواهد به اصل خویش، ارزش‌ها و حق پرستی برگردد.
وی ادامه داد: دشمن هر چه در راستای ایجاد شبهه و توطئه افکنی تلاش کند، این خواسته‌های جهان نه تنها کهنه نمی‌شود بلکه هر روز پررنگ‌تر می‌شود.
قانون مداری شرط اول تمدن است
حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه علاج تهاجم دشمن توسعه در کار شما است، گفت: اگر هشدارهایی توسط عناصری به عنوان قانون‌شکنی پیش آید، پیاده نظام همان مکتب غرب بوده و راه نجات آن منطق است.
وی با بیان اینکه قانون مداری شرط اول تمدن بوده و هنجارشکنی نوعی وحشی‌گری است، افزود: شکست‌های مختلف باعث شده تا غرب سر به جنون زده و هنجارشکنی کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: هیچ جمع و فردی نمی‌تواند قانونی که جامعه را اداره می‌کند را زیر پا بگذارد چراکه قانون امری سلیقه‌ای نیست.
وی با بیان اینکه آخرین تیر ترکش دشمن هنجارشکنی بوده که خود به خود محکوم است، بیان کرد: ارباب‌های غرب ساده‌ترین قوانین مانند رد نشدن از چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی را رعایت می‌کنند اما پادوها بزرگ‌ترین قانون را زیر پا می‌گذارند که این چیزی جز جنون نیست.