قدردانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری لیالی قدر

به گزارش سردبیر پرس، جعفر آهنگران با ارسال پیامی ضمن تقدیر از حضور گسترده مؤمنان جزیره کیش در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان بر ضرورت ارتقا فعالیت‌های دینی و فرهنگی و انعکاس گسترده فضای فرهنگی کیش در عرصه ملی، تاکید کرد. متن پیام جعفر آهنگران به این شرح است: دومین شب احیای […]

به گزارش سردبیر پرس، جعفر آهنگران با ارسال پیامی ضمن تقدیر از حضور گسترده مؤمنان جزیره کیش در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان بر ضرورت ارتقا فعالیت‌های دینی و فرهنگی و انعکاس گسترده فضای فرهنگی کیش در عرصه ملی، تاکید کرد.
متن پیام جعفر آهنگران به این شرح است:
دومین شب احیای ماه مبارک امسال را افتخار داشته ام در مصلی جزیره با مردم عزیز و کیشوندان باشم، شبی خاطره انگیز با حال و هوایی سرشار از عطر مولایمان علی (ع).
چیزی از مراسم نگذشته بود خودم را رساندم، خیل جمعیت زنان و مردان مؤمن و جوانان پرشوری که به چشم می‌آمدند، برای من که در مدت کوتاه مسئولیت ام همواره با مردم بوده ام، اصلاً غیر منتظره نبود ولی می دانم با تصویر سازی های غلط و غیر منصفانه و بعضاً ناجوانمردانه از کیش زیبا، شاید چنین استقبالی برای بعضی ناباورانه جلوه کند.
این که فردی در جایی از جزیره، صحنه‌ای ناهنجار فرهنگی ببیند و بخواهد بخود اجازه دهد آن را به سراسر جزیره تعمیم دهد قطعاً در حق جزیره جفا روا داشته و این گونه برنامه‌ها و آئین‌های فرهنگی، خط بطلانی است بر همه این کم لطفی‌ها و فضاسازی‌ها و…
اگر کرونا نبود فضای کیش حتماً به گونه‌ای بهتر رقم می‌خورد.
در طول عمرم مراسم احیایی چنین با شکوه، سامان یافته، دلنشین و بی ریا و مخلصانه کمتر دیده ام.
در همین جا باید از عزیزانی چون حجت الاسلام قاضی عسگر، خواسته شود تا برای اطمینان قلب رهبری عزیزمان حضرت آقا، واقعیاتی از این دست را تقدیم شأن کنند.
امیدوارم با بسط و گسترش اینگونه برنامه‌ها و سازگار با سبک و سیاق جزیره، فضای فرهنگی جزیره را هر چه بیشتر ارتقا بخشیم و همه هم می‌دانیم دستیابی به چنین هدف ارزشمندی جز با همکاری و مشارکت فعالانه همه عزیزان دلسوز، علاقمند، فعال و پرانگیزه میسر نخواهد شد.
تردیدی نداریم که این پویش همچنان تداوم یافته و موجب رویش خواهد شد.
جا دارد از امام جمعه عزیزمان و همکاران گرامیشان، همکاران عزیز و بی نام نشانم در حوزه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی، روابط عمومی و دفتر مدیر عامل سازمان، تمامی ارگان‌های نظامی و انتظامی و نهادهای فعال در برگزاری منظم و پوشش رسانه‌ای این مراسم، پویش نذر، مجری توانمند مراسم، و دیگر دست اندرکاران بزرگوار، تقدیر و تشکر نمایم.
از خدای بزرگ برای یکایک عزیزانم، عزت، سلامت و توفیق بیشتر در این مسیر خدایی مسئلت دارم.