قدردانی وزیر صهیونیست از بابت کارشکنی آمریکا در شورای امنیت

به گزارش سردبیر پرس به نقل از تایمز اسرائیل، گابی اشکنازی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در گفتگوی تلفنی با آنتونی بلینکن همتای آمریکایی، از دولت واشنگتن به دلیل ممانعت از صدور بیانیه شورای امنیت علیه این رژیم قدردانی کرد. وی همچنین مدعی شد که اسرائیل قصدی برای توقف حملات ندارد و اینکه جامعه بین الملل […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از تایمز اسرائیل، گابی اشکنازی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در گفتگوی تلفنی با آنتونی بلینکن همتای آمریکایی، از دولت واشنگتن به دلیل ممانعت از صدور بیانیه شورای امنیت علیه این رژیم قدردانی کرد.
وی همچنین مدعی شد که اسرائیل قصدی برای توقف حملات ندارد و اینکه جامعه بین الملل باید حماس را از بابت شرایط فعلی محکوم کند!
آمریکا دیروز برای سومین بار از صدور بیانیه شورای امنیت در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ممانعت کرد.
این اقدام، واکنش تند چین را در پی داشت تا آنجا که وانگ ئی وزیر خارجه این کشور، گفت: آمریکا باید در قبال درگیری ها میان فلسطین و اسرائیل موضع عادلانه ای اتخاذ کند. در موضوع فلسطین تعداد زیادی از مسلمانان در درگیری ها آسیب دیده اند اما آنها چشمان خود را بسته اند.
در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه که از دوشنبه هفته گذشته آغاز شده است؛ حدود ۲۰۰ فلسطینی به شهادت رسیده اند که در میان آنها ۵۸ کودک و ۳۴ زن به چشم می خورد.