قدردان موقعیت شناسی مردم کردستان هستیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسماعیل زارعی‌کوشا صبح یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش کردستان در سنندج اظهار کرد: به خاطر میزبانی بسیار خوب مردم کردستان از زوار اربعین حسینی تقدیر ویژه داریم. وی افزود: در نشست‌های مختلف کشوری به میزبانی ویژه مردم کردستان از زوار اربعین حسینی اشاره شد و حتی در نماز […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسماعیل زارعی‌کوشا صبح یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش کردستان در سنندج اظهار کرد: به خاطر میزبانی بسیار خوب مردم کردستان از زوار اربعین حسینی تقدیر ویژه داریم.
وی افزود: در نشست‌های مختلف کشوری به میزبانی ویژه مردم کردستان از زوار اربعین حسینی اشاره شد و حتی در نماز جمعه تهران از میزبانی کردستانی‌ها تقدیر شد.
استاندار کردستان تصریح کرد: بابت هوشیاری مردم کردستان در خصوص توطئه‌ها و تبلیغات دشمنان تقدیر داریم و خوشبختانه شاهد نقش بر آب شدن توطئه‌های دشمنان با موقع شناسی و دشمن شناسی مردم بودیم.
زارعی کوشا تصریح کرد: در تبیین حقانیت انقلاب اسلامی باید بیشتر کار کنیم.
وی افزود: ساختار مستحکم مردمی نظام جمهوری اسلامی هم دشمن را سرخورده می‌کند و هم برای مردم ایران جای امیدواری است.
استاندار کردستان خاطر نشان کرد: حقانیت نظام به معنای این نیست که در اداره کشور مشکلی نداریم لذا باید با انسجام و هماهنگی برای کاهش دغدغه‌های مردمی تلاش کنیم.
زارعی کوشا افزود: سال گذشته اتحاد گسترده‌ای در بین معاندین نظام اسلامی شکل گرفته بود.
وی خاطرنشان کرد: گروهک‌های کردی مایه وهن هستند و اینها مزدوران دشمنان هستند و ابا داریم که اینها را کرد بنامیم
استاندار کردستان تصریح کرد: نخاله‌های فضای رسانه‌ای که پارسال با رئیس جمهور فرانسه و صدراعظم آلمان دیدار می‌کردند امسال از طرف دولت آمریکا پیشنهاد به مخفی شدن و مخدوش کردن هویتشان هستند و این عاقبت کسانی است که دل در گرو بیگانگان دارند.
زارعی کوشا در ادامه سخنان خود بر نظارت بیشتر بر مدارس غیر دولتی در استان تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های متولی امر باید به صورت جدی به این حوزه ورود کنند.
وی افزود: در مبحث ارتقای هویت ملی و مباحث فرهنگی در مدارس باید تلاش بیشتری شود چرا که دشمن به دنبال تضعیف هویت ملی و فرهنگی ما است.

منبع : مهر نیوز