قرارداد سرمربی کره‌ای تیم ملی‌تیروکمان تمدید شد/ ماهی ۶ هزار یورو تا خرداد ۱۴۰۳

قرارداد سرمربی تیم‌ملی تیروکمان تا خردادماه سال آینده با رقمی برابر ۶ هزار یورو به صورت ماهانه یا معادل ریالی آن تمدید شد. به گزارش سردبیر پرس،  فدراسیون تیروکمان شهریور سال گذشته بود که قراردادی با رقم ماهانه ۷۰۰۰ یورو با سرمربی جدید کره‌ای تیم‌ملی امضا کرد. آن زمان اعلام شد قرارداد کلی تا پایان […]

قرارداد سرمربی تیم‌ملی تیروکمان تا خردادماه سال آینده با رقمی برابر ۶ هزار یورو به صورت ماهانه یا معادل ریالی آن تمدید شد.
به گزارش سردبیر پرس،  فدراسیون تیروکمان شهریور سال گذشته بود که قراردادی با رقم ماهانه ۷۰۰۰ یورو با سرمربی جدید کره‌ای تیم‌ملی امضا کرد. آن زمان اعلام شد قرارداد کلی تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس است و در عین حال قرارداد کوتاه مدتی نیز تا پایان سال گذشته بین طرفین به امضا رسید که رقم ماهانه آن تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس ماهانه ۷۰۰۰ یورو بود و بر اساس این قرارداد، هونگ سونگ هو به صورت همزمان سرمربی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان ایران در رشته‌های کامپوند و ریکرو شد.
در ادامه فدراسیون تیراندازی با کمان قرارداد هونگ سونگ هو سرمربی کره‌ای تیم ملی را تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا آبان ماه سال جاری در تایلند برگزار شد، تمدید کرد.
امروز بر اساس اعلام غلامرضا شعبانی‌بهار، رییس فدراسیون تیراندازی با کمان قرارداد سرمربی تیم‌ملی تا خردادماه سال آینده با مبلغی برابر شش هزار یورو ماهانه یا معادل ریالی آن تمدید شد.
انتهای پیام