قرارگاه خدمت‌رسانی به زلزله زدگان در اندیکا تشکیل شد

به گزارش سردبیر پرس، سردار نعمت‌الله باقری صبح امروز یکشنبه در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در راستای خدمت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده شهرستان اندیکا این قرارگاه تشکیل شده است. جانشین سپاه حضرت ولی‌عصر (عاج) خوزستان افزود: این قرارگاه در گام نخست در راستای تأمین و تهیه اقلام خوراکی و معیشتی از جمله آب، بسته‌های غذایی، سوخت، […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار نعمت‌الله باقری صبح امروز یکشنبه در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در راستای خدمت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده شهرستان اندیکا این قرارگاه تشکیل شده است.
جانشین سپاه حضرت ولی‌عصر (عاج) خوزستان افزود: این قرارگاه در گام نخست در راستای تأمین و تهیه اقلام خوراکی و معیشتی از جمله آب، بسته‌های غذایی، سوخت، چادر برای مناطق زلزله‌زده اقدام می‌کند.
وی گفت: قرارگاه شهید مرتضی حسین پور همچنین در تلاش است که در کنار هلال احمر، ستاد مدیریت بحران و بنیاد مسکن اقدامات لازم را تا قبل از شروع فصل سرما و اسکان موقت مردم را نیز در مناطق زلزله‌زده انجام دهد.
به گزارش مهر، ساعت ۲ و ۴۶ دقیقه بامداد دیروز (۱۸ مهرماه ۱۴۰۰) زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۵ ریشتر شهر و روستاهای قلعه خواجه از توابع شهرستان اندیکا را لرزاند.
زمین‌لرزه از دوازدهم مهرماه امسال تاکنون چندین بار شهر قلعه خواجه و بخش چلو در شهرستان اندیکا را به لرزه در آورده است که باعث تخریب صددرصدی برخی از منازل روستاییان و شهروندان این مناطق نیز شده است.