«قصه قرن» میزبان هنرمندان در روز جهانی تئاتر

به گزارش سردبیر پرس، نمایش «قصه قرن» به کارگردانی و نویسندگی حامد شیخی در روز جهانی تئاتر طی مراسمی میزبان استادان و هنرمندان در تماشاخانه سپند می‌شود. همچنین به مناسبت این روز بلیط این نمایش با ۲۵ درصد تخفیف به تماشاگران محترم هدیه می‌شود. این نمایش آخرین تئاتر قرن چهارده و اولین تئاتر قرن پانزدهم […]

به گزارش سردبیر پرس، نمایش «قصه قرن» به کارگردانی و نویسندگی حامد شیخی در روز جهانی تئاتر طی مراسمی میزبان استادان و هنرمندان در تماشاخانه سپند می‌شود. همچنین به مناسبت این روز بلیط این نمایش با ۲۵ درصد تخفیف به تماشاگران محترم هدیه می‌شود.
این نمایش آخرین تئاتر قرن چهارده و اولین تئاتر قرن پانزدهم است و نوستالژی های یک قرن را به تصویر می کشد. همچنین با توجه به تقارن زمان اجرای این نمایش با لحظه تحویل سال، عوامل و مهمانان و تماشاگران طی مراسمی که با استقبال بسیار خوبی برگزار شد در کنار هم و در سالن تئاتر، ورود به سال و قرن جدید را جشن گرفتند و از اولین نمایش قرن رونمایی کردند.
عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده و کارگردان: حامد شیخی، مجری طرح: فاطمه عبدالرحیمی، بازیگران: حامد شیخی، حلما قربانی، پرهام صداقت، رویا شیخی، علی اسدیان، محمد منافی، بهزاد محبوبی، محمد واحدپرست، شهپر مشفقی، امیر فهادان، تداعی سعیدی فر، باقر عجملو، امیرحسین انصاری، ساغر بهنام، مهدی هنرسازان، علی اقبالی، سارا محبی، طراح پوستر و بروشور: فاطمه عبدالرحیمی، دستیار کارگردان: ساغر بهنام ، محمد منافی، مدیر روابط عمومی: فاطمه مجدنیا، طراح گریم: مبینا محمدی، طراح دکور: هومن عبدالرحیمی، مدیر صحنه: محمد واحدپرست، علی اقبالی، اجرای گریم: فاطمه نجفی، فاطمه سعیدی، آتوسا جهانبین، عکاس و تصویربردار: فاطمه مجدنیا
نمایش «قصه قرن» محصول دیگری از گروه هنری تندیس است و اجرای آن از ۲۵ اسفند سال ۱۴۰۰ آغاز شده تا ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۹ در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود و تماشاگران این نمایش تماشاگران اولین تئاتر در قرن جدید هستند.
در خلاصه قصه این نمایش آمده است : سال ۱۳۰۰ عروسیمون بود، فردای عروسی رفتم خونه دیدم نیست . در به در دنبالشم … .

منبع : مهر نیوز