قطعه «حضرت اباالفضل(ع)» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

به گزارش سردبیر پرس، حضرت اباالفضل (ع)، نهمین قطعه از قطعات دهگانه آلبوم «نواحی اشک ۲» به صورت صوتی و نماهنگ منتشر شد. این قطعه در آواز افشاری با خوانندگی متین رضوانی پور و تنظیم آرمان مهربان به ثمر رسیده است. طراحی گرافیک این اثر را انوشیروان مانی به عهده داشته است. هدف از تولید […]

به گزارش سردبیر پرس، حضرت اباالفضل (ع)، نهمین قطعه از قطعات دهگانه آلبوم «نواحی اشک ۲» به صورت صوتی و نماهنگ منتشر شد.
این قطعه در آواز افشاری با خوانندگی متین رضوانی پور و تنظیم آرمان مهربان به ثمر رسیده است. طراحی گرافیک این اثر را انوشیروان مانی به عهده داشته است.
هدف از تولید این آلبوم باز سازی نواهای مذهبی – آئینی مرتبط با واقعه عاشورا و ارج گذاری به هنر اصیل آواز خوانی مبتنی بر ردیف آوازی موسیقی دستگاهی ایران می‌باشد. در همین راستا آلبوم نواحی اشک (۱) درماه محرم سال گذشته تولید شد و آلبوم «نواحی اشک (۲)» به مناسبت ماه محرم امسال در دست تولید است.
این آلبوم شامل ۱۰ قطعه با نام‌های اشک عزا، این دل تنگم عقده‌ها دارد، ای سپرده در خرابه جان، ساقی لب تشنگان، طفلان مسلم، حضرت قاسم (ع)، حضرت علی اصغر (ع)، شه زاده اکبر (ع)، حضرت ابالفضل (ع) و عزیمت به شام است.
آلبوم «نواحی اشک (۲)» به صورت صوتی و کلیپ در روزهای اول تا دهم محرم به صورت مجازی و عمومی انتشار خواهد یافت و پس از دهه اول محرم به صورت آلبوم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

منبع : مهر نیوز