قهرمانی شطرنج باز ایران در رقابت‌های ارمنستان

ملی پوش شطرنج ایران با پیروزی در دور آخر رقابت‌های یادبود آواگیان توانست عنوان قهرمانی در این مسابقات را کسب کند. به گزارش سردبیر پرس، سید محمد امین طباطبایی ملی پوش شطرنج ایران که در رقابت‌های یادبود آواگیان ارمنستان شرکت کرده بود، توانست با پیروزی در بازی آخر خود مقابل شطرنج باز آلمانی، با شش […]

ملی پوش شطرنج ایران با پیروزی در دور آخر رقابت‌های یادبود آواگیان توانست عنوان قهرمانی در این مسابقات را کسب کند.

به گزارش سردبیر پرس، سید محمد امین طباطبایی ملی پوش شطرنج ایران که در رقابت‌های یادبود آواگیان ارمنستان شرکت کرده بود، توانست با پیروزی در بازی آخر خود مقابل شطرنج باز آلمانی، با شش امتیاز قهرمانی این مسابقات را به نام خود کند.
این رقابت که با حضور ۱۰ شطرنج باز کار خود را دنبال کرد به ترتیب با قهرمانی نماینده ایران و دومی نماینده ارمنستان به پایان رسید. 
طباطبایی در ۹ بازی خود در این مسابقات به شش تساوی و سه پیروزی دست یافت تا با ۶ امتیاز قهرمان این مسابقات شود. طباطبایی با عملکرد خوب خود در این مسابقات حدود ۱۲ واحد ریتینگ زنده خود را افزایش داد تا او در رده بندی زنده جهانی به جایگاه ۸۵ جهان صعود کند.
به گزارش سردبیر پرس، سومین دوره رقابت‌های آواگیان ارمنستان با حضور ۱۰ شطرنج باز از ۳۰ خرداد تا هفتم تیر در ارمنستان کار خود را دنبال کرد که در آخر نماینده ایران توانست قهرمان این مسابقات شود.
انتهای پیام