قهر با صندوق رای مشکلات را حل نمی‌کند

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: قهر کردن با صندوق رای مشکلات را حل نمی کند.  حجت الاسلام یوسف احمدی در گفت وگو با سردبیر پرس، از انتخابات به عنوان رویدادی سرنوشت ساز و تاثیرگذار یاد کرد و گفت: اگر خواهان تغییر و حل مشکلات هستیم،  باید با انتخاب فردی قوی، پرکار و […]

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: قهر کردن با صندوق رای مشکلات را حل نمی کند. 
حجت الاسلام یوسف احمدی در گفت وگو با سردبیر پرس، از انتخابات به عنوان رویدادی سرنوشت ساز و تاثیرگذار یاد کرد و گفت: اگر خواهان تغییر و حل مشکلات هستیم،  باید با انتخاب فردی قوی، پرکار و توانمند به عنوان رئیس جمهور، در راستای حل مشکلات تلاش کنیم.
احمدی اضافه کرد: در اینکه مشکلات اقتصادی وجود دارد شکی نیست، اما راهکار عملی برای حل مشکلات نه قهر کردن با صندوق رای، بلکه مشارکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه سپس با اشاره به تلاش های دشمنان برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات، گفت: برای داشتن ایران قوی باید همه پای کار بوده و در این مقطع حساس انتخابات باید پای کار بودن خود را با حضور گسترده و البته آگاهانه در انتخابات نشان دهیم.
 وی یادآور شد: حضور مردم در انتخابات پشتوانه مردمی نظام را نشان می‌دهد و این پشتوانه مردمی در اقتدار بیشتر ایران اسلامی اثرگذار است.
وی سپس با اشاره به نقش تاثیرگذار جوانان در مسائل اصلی کشور از دیدگاه مقام معظم رهبری، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به نقش اثرگذار  جوانان در کشور تاکید کرده اند، لذا انتظار می رود در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب جوانان با ایفای نقش پیشران، ضمن حضور در پای صندوق‌های رأی، خانواده خود و دیگران را هم به شرکت در انتخابات ترغیب کنند. 
انتهای پیام