«قهوه عثمانی» آماده نمایش شد/ ماجراجویی در استانبول

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی پروژه، مراحل تولید و پس از تولید مستند سینمایی «قهوه عثمانی» به نویسندگی و کارگردانی نوژان حیدری و تهیه‌کنندگی میثم کریمی و رکسانا قهقرایی به پایان رسید. این اثر درباره ماجراجویی در شهر استانبول است. راوی فیلم به دنبال بررسی تاریخ، فرهنگ و عوامل توسعه در […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی پروژه، مراحل تولید و پس از تولید مستند سینمایی «قهوه عثمانی» به نویسندگی و کارگردانی نوژان حیدری و تهیه‌کنندگی میثم کریمی و رکسانا قهقرایی به پایان رسید.
این اثر درباره ماجراجویی در شهر استانبول است. راوی فیلم به دنبال بررسی تاریخ، فرهنگ و عوامل توسعه در شهر به لایه‌های پنهان آن سر می‌زند و مکاشفه‌های هیجان‌انگیزی را به ارمغان می‌آورد.
برج گالاتا، مسجد ایاصوفیه، ایستگاه قطار سیرکه‌جی، هتل پرا، میدان تقسیم، خیابان استقلال، موزه معصومیت، خانه آتاتورک و محله ایرانی‌های مقیم استانبول و… از لوکیشن‌هایی است که این اثر در آن فیلمبرداری شده است.
نویسندگی و روایت این اثر را نوژان حیدری برعهده داشته و حامد جوانی و علی مرادی فیلمبرداران این پروژه بوده‌اند. همچنین مهراب حسینی و نوژان حیدری تدوین این اثر را برعهده داشته‌اند.
امید رجبی صدابردار نریشن «قهوه عثمانی» و مسعود نجاران مترجم این فیلم بوده‌اند.

منبع : مهر نیوز