لایروبی مسیر رودخانه‌های مهریز/ مدیران سهل انگار توبیخ می شوند

محمد دهقان بنادکی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به هشدار اداره کل هواشناسی استان یزد مبنی بر پدیده بارشی سیل آسا در شهرستان مهریز اظهار داشت: اقدامات لازم به منظور لایروبی مسیر رودخانه‌ها و مسیل‌های شهرستان از چند روز گذشته در سطح شهر و روستاهای شهرستان مهریز آغاز شده و همچنان ادامه […]

محمد دهقان بنادکی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به هشدار اداره کل هواشناسی استان یزد مبنی بر پدیده بارشی سیل آسا در شهرستان مهریز اظهار داشت: اقدامات لازم به منظور لایروبی مسیر رودخانه‌ها و مسیل‌های شهرستان از چند روز گذشته در سطح شهر و روستاهای شهرستان مهریز آغاز شده و همچنان ادامه داد.
وی با تاکید به اهمیت حفظ و جان شهروندان عنوان کرد: هیچ گونه قصوری از مدیران در زمینه خسارت‌های ناشی از سیل احتمالی پذیرفته نیست و کاملاً بازخواست می شوند.
دهقان بنادکی بیان کرد: تمامی مدیران اعم از بخشداری مرکزی، دهیاران شهرستان مهریز نسبت به اطلاع رسانی در زمینه تمهیدات لازم و پیشگیرانه به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی اقدام لازم به عمل آورند.
وی عنوان کرد: همه نهادهای حمایتی و کمک رسان مهریز از منازل محرومین و افراد تحت پوشش این شهرستان بازدید و در صورت نیاز به تجهیزات و امکانات اقدام لازم را انجام دهند.
فرماندار مهریز گفت: تمامی تلاش خود را به کار می‌گیریم تا علاوه بر آماده باش در برابر سیل احتمالی، به بهترین شکل ممکن از این رحمت الهی استفاده کنیم.

منبع : مهر نیوز